Szczotka do WC Menu biała

Kod produktu: 7700659
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 360,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Biała szczotka do WC marki Menu z serii akcesoriów łazienkowych charakteryzujących się wyjątkową elegancją. Higieniczna szczotka przyjazna dla użytkownika. Dzięki niskiemu środkowi ciężkości, szczotka stabilnie stoi na podłodze. Uchwyt ze stali szczotkowanej zapewnia wygodny chwyt, wewnętrzną głowicę łatwo wyjąć i wyczyścić, a w razie potrzeby moża dokupić nową - w razie takiej potrzeby, prosimy o kontakt z nami.

Projektanci z Norm Architects stworzyli serię akcesoriów łazienkowych Bath z założenia minimalistycznych i funkcjonalnych, spełaniających nasze rzeczywiste potrzeby, jednocześnie uspokajając nasze zmysły. Z powodzeniem udało im się to w tej serii produktów, produkowanych przez markę Menu. Wszystkie niezbędne elementy zostały usunięte, pozostawiając tylko czysty wygląd i prostą funkcję. Poszczególne akcesoria mają ten sam kształt i charakterystyczną, zaokrągloną podstawę. Przyjemne w użytkowaniu produkty o skandynawskim wyglądzie wprost do Twojej łazienki.

  • Materiał: stal nierdzewna malowana proszkowo, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 39,5 cm
  • Średnica: 10 cm
  • Projekt: Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - Norm Architects

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@