Szablony Wielkanocne do dekoracji wypieków Birkmann

Kod produktu: 146 013
Dostępna ilość: 24 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 48,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Szablony Wielkanocne do dekoracji wypieków. Zestaw zawiera: stalową foremkę do wykrawania o kształcie jajka oraz sześć szablonów do dekorowania wyciętych ciasteczek w formie owieczki, kurczaczka i czterech wzorów kwiatowych. Szablony oraz foremkę należy myć ręcznie i od razu wytrzeć do sucha.

Porady:

  1. Składniki na ciastka wyjąć z lodówki co najmniej pół godziny przed użyciem (po osiągnięciu pokojowej temperatury lepiej się łączą).
  2. Przed dekorowaniem sprawdzić, czy lukier plastyczny ma odpowiednią konsystencję (zbyt gęsty może pozostawiać nierówne brzegi; za miękki może się przelewać pod szablon).
  3. Najlepiej wykonać testy na papierze do pieczenia: ułożyć szablon na całkowicie ostudzonym ciastku i nakładać lukier za pomocą małej metalowej, elastycznej szpatułki. Usunąć szablon i pozostawić do wyschnięcia.
  4. Gdy fondant ma pokojową temperaturę, wyrabiać, aż osiągnie gładkę konsystencję. Posypać cukrem pudrem lub mąką kukurydzianą i wyrobić za pomocą wałka do lukru na gładkiej powierzchni, np. na macie silikonowej. Aby dobrze się kleił, Birkmann radzi nałożyć cienką warstwę dżemu na upieczone ciasteczka i przykleić wykrojone jajeczka z lukru. Odczekać aż fondant dobrze wyschnie i dopiero wtedy nałożyć wzór za pomocą szablonu.
  • Wymiary:
    • foremka: 8 x 6 cm
    • szablon: 10,5 x 7 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Birkmann to synonim niemieckiej solidności i perfekcji wykonania. Formy i akcesoria do pieczenia firmy Birkmann są od lat znane i cenione na całym świecie.

NEWSLETTER
@