Świeca zapachowa MIMOSA Le jardin de Julie

Kod produktu: ZVV008MMLJ
Marka: Lacrosse
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 69,00 zł
ILOŚĆ: -+

Świeca zapachowa MIMOSA Le jardin de Julie

W języku kwiatów mimosa reprezentuje wrażliwość i delikatność. Również przyjaźń, a także jest symbolem elegancji i czułości. Kiedy jej żółty kolor zaczyna rozjaśniać ogród, oznacza to, że zima się skończyła. Dla Julie to kwiat posłańca: "Wiosna nadchodzi!". Jego aksamitne płatki wypełniają krajobraz Riwiery Francuskiej, tworząc niezapomniany obraz.

Le Jardin de Julie to nowa linia zapachów dla domu, w którym dominuje francuskie powietrze. Jego drobiazgowa estetyka i kwiatowy aromat sprawiają, że są idealnymi elementami do wszelkiego rodzaju dekoracji. Kiedy Julia przyjmuje gości, zbiera kwiaty z ogrodu, tworząc improwizowany bukiet, który daje zawinięty w brązowy papier, podobnie jak kwiaciarnie na ulicach Francji.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 8,6 cm
  • Średnica: 7,8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Czas palenia: 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Świeca zapachowa MIMOSA Le jardin de Julie

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@