Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stalowo-biała

Kod produktu: KT1190
CENA: 549,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stalowo-biała. Ty myjesz naczynia, a ona Ci je wysuszy! Suszarki na naczynia opróżniają się szybko i pozostają czyste — bez kałuż, plam wodnych i pozostałości. Mają nawet obrotową wylewkę, która wypuszcza wodę bezpośrednio do zlewu, bez względu na to, jak ustawisz suszarkę na naczynia. Niewidoczna kontrola wilgoci!

Wewnętrzna taca z tworzywa sztucznego została zaprojektowana pod kątem optymalnego opróżniania dzięki hydrofilowej powłoce, która cienko rozprowadza wodę po powierzchni, co zapewnia superszybkie odparowanie, a także centralny odpływ ze stali nierdzewnej, który zajmuje się resztą — i odkręca się, aby ułatwić czyszczenie!

Masz dużo naczyń i bardzo duże kieliszki do wina? Stojak na naczynia ze stalowej ramy ma wystarczającą pojemność, aby je obsłużyć — a dzięki silikonowym uchwytom na talerze Twoje naczynia są zawsze bezpieczne — bez zarysowań i odprysków.

Niski profil to dodatkowa stabilność. Obniżony profil i antypoślizgowe, gumowe nóżki, zapewniają większą stabilność, dzięki czemu pozostaje on na swoim miejscu, na blacie.

Uchwyt na kieliszki do wina. Zintegrowany stojak na kieliszki do wina pozwala bezpiecznie zawiesić do 4 sztuk bardzo dużych kieliszków do wina Bordeaux, dzięki czemu schną szybko i wydajnie.

  • obrotowa wylewka do odprowadzania ściekającej wody bezpośrednio do zlewu
  • haczyki do wieszania kubków i szklanek (4 szt.)
  • uchwyt do kieliszków do wina (4 szt.)
  • wyjmowany pojemnik na narzędzia i sztućce
  • wyjmowany stalowy wkład - ułatwia czyszczenie plastikowej obudowy

Konstrukcja ociekacza wykonana jest z trwałej, nierdzewnej stali FPP i nie ulega korozji. Na pokrywającej stal niewidocznej powłoce FPP (fingerprint proof) nie pozostają smugi i odciski palców. Produkt wolniej się kurzy, dzięki czemu dłużej zachowuje czystość i atrakcyjny wygląd. Epoksydowe wykończenie konstrukcji stanowi znakomitą ochronę naczyń przed rysowaniem.

  • Wymiary podstawy: 34-56,6 x 51,4 cm
  • Wysokość: 18,5 cm
  • Waga: 4,4 kg
  • Materiał: stal nierdzewna z powłoką FPP, silikon, tworzywo sztuczne z powłoką antykamienną

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stalowo-biała

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@