Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal nierdzewna

Kod produktu: KT1184DC
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 448,00 zł
ILOŚĆ: -+

Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman. Ty myjesz naczynia, a ona Ci je wysuszy! Suszarki na naczynia opróżniają się szybko i pozostają czyste — bez kałuż, plam wodnych i pozostałości. Mają nawet obrotową wylewkę, która wypuszcza wodę bezpośrednio do zlewu, bez względu na to, jak ustawisz suszarkę na naczynia. Niewidoczna kontrola wilgoci! Wewnętrzna taca z tworzywa sztucznego została zaprojektowana pod kątem optymalnego opróżniania dzięki hydrofilowej powłoce, która cienko rozprowadza wodę po powierzchni, co zapewnia superszybkie odparowanie, a także centralny odpływ ze stali nierdzewnej, który zajmuje się resztą — i odkręca się, aby ułatwić czyszczenie!

Masz dużo potraw? Kompaktowy ociekacz na naczynia ze stalowej ramy może wydawać się mały, ale ma wystarczającą pojemność, aby obsłużyć dużą jadalnię! Niski profil, dodatkowa stabilność. Obniżony profil suszarki i dodane antypoślizgowe, gumowe nóżki, zapewniają większą stabilność, dzięki czemu pozostaje on na swoim miejscu, na blacie. Odporna na odciski palców powłoka stali nierdzewnej FPP, pomaga chronić ociekacz przed smugami.

  • Wymiary podstawy: 30,5-38 x 39,4 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Materiał: stal nierdzewna z powłoką FPP, silikon, tworzywo sztuczne z powłoką anty-kamienną

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal nierdzewna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@