Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal nierdzewna

Kod produktu: KT1184DC
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 499,99 zł
ILOŚĆ: -+

Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman. Ty myjesz naczynia, a ona Ci je wysuszy! Suszarki na naczynia opróżniają się szybko i pozostają czyste — bez kałuż, plam wodnych i pozostałości. Mają nawet obrotową wylewkę, która wypuszcza wodę bezpośrednio do zlewu, bez względu na to, jak ustawisz suszarkę na naczynia. Niewidoczna kontrola wilgoci! Wewnętrzna taca z tworzywa sztucznego została zaprojektowana pod kątem optymalnego opróżniania dzięki hydrofilowej powłoce, która cienko rozprowadza wodę po powierzchni, co zapewnia superszybkie odparowanie, a także centralny odpływ ze stali nierdzewnej, który zajmuje się resztą — i odkręca się, aby ułatwić czyszczenie!

Masz dużo potraw? Kompaktowy ociekacz na naczynia ze stalowej ramy może wydawać się mały, ale ma wystarczającą pojemność, aby obsłużyć dużą jadalnię! Niski profil, dodatkowa stabilność. Obniżony profil suszarki i dodane antypoślizgowe, gumowe nóżki, zapewniają większą stabilność, dzięki czemu pozostaje on na swoim miejscu, na blacie. Odporna na odciski palców powłoka stali nierdzewnej FPP, pomaga chronić ociekacz przed smugami.

  • Wymiary podstawy: 30,5-38 x 39,4 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Materiał: stal nierdzewna z powłoką FPP, silikon, tworzywo sztuczne z powłoką anty-kamienną

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Suszarka do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal nierdzewna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  28-12-2021   Paweł

to już druga suszarka z limonki. Poprzedni model miał jeszcze wieszak na kieliszki, tu też by sie przydał.

  14-12-2021   Piotr

Jestem zadowolony. Produkt na piątkę.


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@