Solniczka i pieprzniczka Gęś i Kaczka Apple Farm Kitchen Craft

Kod produktu: AFSNP
  opinie: 0
CENA: 66,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Solniczka i pieprzniczka Gęś i Kaczka Apple Farm Kitchen Craft. Wróć do natury dzięki kolekcji Apple Farm.

Jadalnia to miejsce, gdzie spotykamy się po skończonym dniu pracy, aby podzielić się pysznym jedzeniem i piciem z ukochanymi osobami. Udekoruj swój stół tym zestawem do soli i pieprzu z kolekcji Apple Farm, eksponując naturę. Oba pojemniki mają piękny, tradycyjny kształt i są wykonane z gładkiej, kremowej ceramiki. Ich akwarelowa podstawa w zielone paski została ręcznie pomalowana, więc każdy egzemplarz jest inny. Spraw, by stały się stałym elementem Twojego stołu w jadalni - będziesz ich zawsze potrzebować - a Twoi pierzaści przyjaciele upewnią się, że nigdy więcej nie pomieszasz soli i pieprzu!

Solniczka zdobiona jest wizerunkiem białej gęsi i posiada 3 otwory. Pieprzniczka z kolei posiada wizerunek kaczki i ma 1 otwór. Dzięki temu mamy pewność, że nie dojdzie do pomyłki podczas przyprawiania.

Dodaj do wiejskiego wyglądu inne elementy z kolekcji Apple Farm, w tym maselniczki, dzbanki na mleko, imbryki, kubki i ściereczki. Wszystkie z zieloną podstawą, a niektóre ozdobione pięknymi zwierzętami hodowlanymi.

  • Wymiary całkowite: 12 x 5,5 x 8,5 cm
  • Materiał: ceramika bezpieczna w kontakcie z żywnością, drewno
  • Ceramika zabezpieczona jest szkliwioną powłoką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Solniczka i pieprzniczka Gęś i Kaczka Apple Farm Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@