Słomka szklana 15 cm ze szczoteczką Schott Zwiesel - 4 sztuki

Kod produktu: SH-8980-150
Dostępna ilość: 4 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 55,00 zł
ILOŚĆ: -+

Słomka szklana 15 cm ze szczoteczką Schott Zwiesel - 4 sztuki. Pozdrawiam naszą planetę - dziś wznosimy toast za naszą ziemię! Dzięki nowym, szklanym słomkom, zimne napoje są teraz nie tylko smakowane w odpowiednim stylu, ale przede wszystkim w 100% zrównoważone. Bez plastiku, bez BPA, i w 100% nadające się do recyklingu, nadające się do kontaktu z żywnością i wyprodukowane w Niemczech, wyjątkowo wytrzymałe, szklane słomki można czyścić dołączoną, bawełnianą szczoteczką lub w zmywarce do naczyń i można je ponownie używać tak często, jak chcesz.

Są idealnym towarzyszem dla szerokiej gamy ulubionych napojów i jednocześnie do zrobienia czegoś dobrego dla naszego środowiska. Słomki są bezpieczne, nie da się ich zgnieść zębami, są bardzo odporne na potłuczenie, nie rozmiękają, nie zmieniają smaku napoju.

  • Długość: 15 cm
  • Średnica: 9 mm
  • Ilość w zestawie: 4 sztuki + szczoteczka bawełniana
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Słomka szklana 15 cm ze szczoteczką Schott Zwiesel - 4 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@