Słomki do picia wielokrotnego użytku OXO Good Grips

Kod produktu: 11294800MLNYK
Marka: OXO
CENA: 76,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Słomki do picia wielokrotnego użytku OXO Good Grips. Wykonane ze stali nierdzewnej słomki, stają się popularne w ostatnim czasie, ponieważ są ekologiczne i przyjazdne dla środowiska. W zestawie otrzymujesz cztery słomki oraz czyścik. Stal nierdzewna zapewnia im wieloletnią trwałość, funkcjonalność i higienię. Słomki są ustawione pod idealnym kątem dla zwiększenia komfortu picia. W zestawie otrzymujesz dwa rozmiary:

  1. dwie krótkie słomki o długości 20 cm do zwykłych kubków na wynos;
  2. dwie długie słomki 26,5 cm do wyższych szklanek lub kubków.

Miękkie, silikonowe końcówki poprawiają komfort podczas picia napoi. Można je zdjąć ze słomki w celu dokładnego umycia. Idealne do stosowania gdy wychodzimy z domu, a więc w barze, restauracji, kafejce oraz w plenerze. Dzięki dołączonemu czyścikowi, mycie słomek nie stanowi problemu. Mała szczoteczka dokładnie dociera do każdego zakamarka słomki.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Słomki do picia wielokrotnego użytku OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@