Ręczny spiralizer do krojenia warzyw w nitki 3 mm Tango Lurch

Kod produktu: LU-00230070

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Ręczny spiralizer do krojenia warzyw w nitki 3 mm Tango Lurch. Wygodna krajalnica ze stalowym ostrzem, umożliwiająca uzyskanie nitek z warzyw. Przeznaczona do użycia z twardymi warzywami takimi jak marchew, białą rzodkwią, cukinią i innymi o średnicy do 6 cm. Spiralnie pokrojone warzywa na makaron warzywny, użyjesz w sałatkach, garnirowaniu, kreatywnych i dietetycznych potrawach oraz do zachęcania dzieci do jedzenia. Wygodna rączka jest wyjątkowo ergonomiczna i możesz ją bezpiecznie trzymać w dowolnej pozycji. Na końcu jest uchwyt, który służy do powieszenia na relingu. Odpowiednia dla osób leworęcznych i praworęcznych.

Elegancki i ponadczasowy spiralizer

Zaklinaj apetyczny i dekoracyjny makaron wegański za pomocą tego wyjątkowego noża spiralnego - na przykład z marchwi lub cukinii.

Linia produktów Tango Tools Lurch

Prosta elegancja połączona z doskonałą funkcjonalnością i bezkompromisową jakością: połączenie szczotkowanej stali nierdzewnej i najwyższej jakości tworzywa sztucznego zaskakuje użytkowników swoim doskonałym wyglądem i wyjątkowo bezpiecznym dotykiem. W tym roku również znacznie rozszerzyliśmy kolekcję o nowe akcesoria kuchenne, aby zagwarantować, że żadne życzenia klientów nie pozostaną nie spełnione.

  • Wymiary: 21 x 7 cm
  • Nitki: 2 x 3 mm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce

NEWSLETTER
@