Pudełka drewniane w kształcie gwiazdy Big Star Philippi 4 sztuki

Kod produktu: P121010
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 295,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Pudełka drewniane w kształcie gwiazdy Big Star Philippi 4 sztuki. Pudełko w pudełku, w pudełku pudełko... Jest coś znajomego? - tak, masz rację: zasada jest podobna do magicznych, rosyjskich lalek Matryoshka, zwanych również lalkami Babushka - które są ukryte w sobie. Zestaw pudełek BIG STAR podjął tę zasadę i na nowo ją zinterpretował. Pudełka na prezenty wykonane są z drobnoziarnistego drewna Paulownia; drewno o masie piórkowej porównywalne z drewnem balsa, które po umieszczeniu w spokoju ukradnie inne kwadratowe pudełko.

Pudełka najbardziej lubią być wypełnione orzechami i słodyczami w czasie świąt Bożego Narodzenia. Ich pokrywki są zamykane za pomocą małych magnesów, a po użyciu zestaw można łatwo złożyć w stos i ponownie przygotować do przechowywania. Zapraszają również do robienia z nimi rzemiosła, zindywidualizowania ich poprzez malowanie, klejenie lub inne kreatywne projektowanie. Ale najlepsze zostawiliśmy na koniec: ładne pudełka na prezenty można oczywiście ponownie wykorzystać, dzięki czemu stanowią cenny, trwały wkład w ochronę środowiska. I za to dajemy im dodatkową gwiazdkę!

  • Średnice: 44, 38, 30 i 24 cm
  • Materiał: drewno Paulownia, magnes

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@