Półmisek ceramiczny Naturally Cooling Ceramics Magisso 14x14cm

Kod produktu: 70620
  opinie: 0
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 90,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Serwowanie przystawek i niewielkich potraw sprawia Ci problem? Zapomnij o tym! Dzięki przedstawionemu półmiskowi z ceramiki już nigdy nie będziesz mieć problemu z podaniem różnego rodzaju potraw, przekąsek i deserów. Gustowny i zarazem praktyczny półmisek koniecznie powinien znaleźć się w Twojej kuchni i jadalni. Praktyczny kształt sprawi, że bez trudu stworzysz na nim ciekawe kompozycje. Lekko wysunięte do góry brzegi zapewniają większe bezpieczeństwo podania dań. Nowoczesny charakter nada wielu potrawom zupełnie nowej, ciekawszej prezencji. Jest to produkt, który staje się hitem. Koniecznie przekonaj się co sprawia, że jest tak pożądanym produktem wśród wielu klientów. Zapraszamy do udanych zakupów!

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Wymiary: 14 x 14cm
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 15,5 x 16,3 x 2,5cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@