Pojemniki na zioła lub przyprawy Popsome Tomorrow's Kitchen zielone

Kod produktu: TK-2843660
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 128,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Pojemniki do przechowywania ziół oraz przypraw marki Tomorrow's Kitchen. Pojemniki posiadają opatentowane, higieniczne zamknięcie Oxiloc, umożliwiające szczelne przechowywanie oraz praktyczne dozowanie. Dostarczane są wraz z praktycznym, stabilnym stojakiem. Zestaw składa się z 6 pojemników oraz stabilnego stojaka. Stojak na pojemniki ma formę drzewka, co ułatwia zdejmowanie pojemników i zapewnia widoczność zawartości. Pojemniki przeznaczone są do przechowywania ziół oraz przypraw. Zestaw będzie znakomicie się prezentował w nowoczesnych kuchniach. W pozycji zamkniętej, pokrywki są szczelne i zabezpieczają zawartość pojemników. Pociągnięcie za kołnierz na środku pokrywki otwiera ją tworząc lejek, przez który można z łatwością wysypywać zawartość pojemnika. Dzięki temu można doprawić potrawę bez obawy rozsypania zawartości pojemnika. Naduszenie lejka ponownie zamyka pojemnik. Pokrywki mają różne kolory, co dodatkowo pozwoli odróżnić jakie przyprawy znajdują się w danym pojemniku. Zestaw zapakowany w ładne pudełko prezentowe.

  • Pojemność: 6x160ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne, silikon
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemniki na zioła lub przyprawy Popsome Tomorrow's Kitchen zielone

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  13-09-2020   Blanka

Oprócz swej praktycznej funkcji, pełni również funkcję dekoracyjną. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.

  30-09-2017   Kola

kupiłem na prezent dla mamy. jest bardzo zadowolona. produkt wygląda bardzo porządnie

  31-12-2016   Beata

Pojemniki i stojak są bardzo eleganckie, całość prezentuje się rewelacyjnie. Zawsze trzymałam wszystko w półce w saszetkach, dzięki takim pojemniczkom mogę wszystko mieć w jednym miejscu.


Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@