Pojemniki do żywności z datownikiem Dial Joseph Joseph 3 sztuki

Kod produktu: 81041
  opinie: 0
CENA: 175,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Produkty spożywcze powinny być przechowywane w niskich temperaturach, a najlepiej w zamkniętych pojemnikach. Pojemniki do przechowywania żywności z datownikiem z serii Dial marki Joseph Joseph umożliwiają szczelne przechowywanie żywności, przez co dłużej pozostanie ona świeża. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa (polipropylenu), wolnego od szkodliwych związków BPA.

Znakomite pojemniki wyposażon w datownik, za pomocą którego można łatwo sprawdzić od kiedy przechowywana jest w nich żywność. Dzień i miesiąc ustawia się ręcznie w bardzo prosty sposób: dzień - obracając pokrętło w lewo, natomiast miesiąc – kręcąc w prawo.

Pojemniki do przechowywania żywności z datownikiem można przechowywać w lodówce, zamrażalniku, a nawet podgrzewać w kuchence mikrofalowej, ale w tym przypadku należy zdjąć pokrywkę. Naczynia można myć w zmywarce w temp. max. 50°C, natomiast pokrywy należy myć ręcznie. Istotną zaletą pojemników Dial jest ich modułowe układanie na sobie, co wpływa na oszczędność miejsca. Ciekawe wzornictwo praktycznych i oryginalnych akcesoriów do kuchni i domu to cechy produktów firmy Joseph Joseph.

  • Wymiary pojedynczego pojemnika: 18,5 x 14 x 7cm
  • Pojemność pojedynczego pojemnika: 1,0 Litr
  • Ilość pojemników w zestawia: 3 sztuki
  • Materiał: polipropylen wolny od BPA
  • Pojemniki można myć w zmywarce
  • Pokrywy należy myć ręcznie
  • Projekt: Duncan Fitzsimons

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@