Pojemnik na żywność FlipLock OXO Good Grips 0,5Litra

Kod produktu: 1267581MLNYK
CENA: 63,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Szklany, hermetyczny pojemnik na żywność FlipLock marki OXO z kolekcji Good Grips. Będzie służył jako szczelny pojemnik na kawę, herbatę, makaron czy cukier, a także w łazince do przechowywania np. wacików czy kosmetyków. Pojemniki z serii FlipLock można łączyć ze sobą modułowo, dzięki czemu przechowywanie żywności jest doskonale zorganizowane, a całość prezentuje się bardzo elegancko. Do wykorzystania również w garażu, łazience, biurze, pomieszczeniu gospodarczym, pokoju dziecięcym, szwalni – wszędzie, gdzie mamy potrzebę segregować, porządkować, organizować wszelkie drobiazgi. Wyposażone w unikalnej konstrukcji pokrywy, umożliwiające zamknięcie i otwarcie pojemnika jednym ruchem - wystarczy opuścić lub podnieść rączkę wieczka. Rączka może służyć również jako uchwyt pokrywy. Silikonowa uszczelka zapewnia szczelność i ochronę przed utratą smaków i aromatów. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, charakteryzującego się dużą odpornością na wahania temperatury, działanie czynników chemicznych (kwasowych, zasadowych), zarysowania i zapachy.

  • Materiał: szkło borokrzemowe, tworzywo sztuczne wolne od BPA, silikon
  • Wymiary:
    • średnica: 11cm
    • wysokość: 10,5cm
    • pojemność: 500ml
  • Pojemniki można myć w zmywarce na górnej półce. Wcześniej należy je rozebrać na części (pokrywa, uszczelka i pojemnik osobno)

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@