Pojemnik ceramiczny na herbatę Kury Apple Farm Kitchen Craft

Kod produktu: AFTEA
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki na herbatę i szczelne pudełka do przechowywania

Opis produktu

Pojemnik ceramiczny na herbatę Kury Apple Farm Kitchen Craft. Niewiele rzeczy zachwyca nas tak jak błogi spokój i nieskazitelne, piękno angielskiej wsi - czy to żywe łąki pasących się stad bydła, wysokie drzewa sadownicze usiane soczystymi, niezebranymi jabłkami, czy delikatne kołysanie liści wiejących na wietrze. Są to proste rzeczy, które pozostawiają tęsknotę. Ale już nie długo. Dzięki hermetycznemu słoiczkowi do przechowywania herbaty Apple Farm Kury KitchenCraft możesz cieszyć się tą malowniczą elegancją każdego dnia w swojej kuchni.

Ten biały, ceramiczny pojemnik kuchenny ma piękny nadruk na podstawie w postaci oryginalnej akwareli. Zachwycająco przedstawia niektóre z najbardziej lubianych stworzeń Apple Farm, kury Henriette, Hilary i Hazel. Wykończony ręcznie malowaną, zieloną szałwią po zaokrąglonej podstawie.

Duży rozmiar, zmieści do 700 ml. Wypełnij go różnymi suchymi i sproszkowanymi składnikami - od luźnych liści herbaty po mąkę razową. Zamnięty masywną pokrywą i silikonową uszczelką tworzy szczelny zamek, który utrzymuje świeżość i zapobiega zepsuciu się produktów łatwo psujących się. Możesz więc odpocząć i cieszyć się pełną świeżością i smakiem swoich naparów, wypieków i wielu innych.

  • Pojemności: 0,7 Litra
  • Wysokość: 17,5 cm
  • Średnica: 10,5 cm
  • Materiał: ceramika bezpieczna w kontakcie z żywnością
  • Można myć w zmywarce na górnej półce
NEWSLETTER
@