Podkładka stołowa 10 Przykazań healthy plan by ann

Kod produktu: MSSNP001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Podkładki na stół. Maty bambusowe

Opis produktu

Twoja kuchnia na pewno potrzebuje świeżych, nowoczesnych pomysłów! Właśnie takim rozwiązaniem jest podkładka stołowa z naniesionym tekstem 10 Przykazań i rysunkiem zastawy stołowej, zaprojektowana przez Anię Lewandowską, która stworzyła markę HPBA! Zastanawiasz się dlaczego właśnie taka podkładka ma mieć ogromne znaczenie dla Twojej kuchni? Dzięki niej przede wszystkim przygotowanie i spożywanie posiłków może okazać się o wiele przyjemniejsze. Podkładka sprawdzi się podczas jedzenia codziennych posiłków, czy nawet drobnych przekąsek. Jej cenne właściwości docenisz jeszcze bardziej podczas podawania gorących potraw. Bez trudu uchroni powierzchnię Twojego pięknego stołu lub blatu przed gorącym talerzem, garnkiem, czy naczyniem żaroodpornym. Wykonanie z delikatnej i zarazem trwałej bawełny sprawia, że podkładka bardzo dobrze chroni przed ciepłem oraz pochłania rozlane płyny. Dodatkowo jest bardzo prosta w czyszczeniu. Wystarczy kilka minut prania, suszenia i już jest jak nowa. Nie zapominaj również o ciekawej stylizacji, która z pewnością sprawdzi się w Twojej kuchni i wniesie do niej trochę nowoczesnego stylu.

Ważne jest także JAK jesz. Postaraj się celebrować posiłki. Nawet jeśli jesteś przy stole sam. Zadbaj o estetykę.

Zwracam uwagę nie tylko na smaki, ale również na sposób podania posiłków. Zawsze szukam dodatków, które będą pasowały do wystroju mojego mieszkania, ale także będą uprzyjemniały mi spożywanie przygotowanych dań.

Dlatego zaprojektowałam podkładkę stołową z moim logo, która jest uzupełnieniem stołu i zabezpiecza blat przed rysami, plamami oraz zniszczeniem przez gorące dna talerzy. Posiłek z najbliższymi osobami to ważna chwila, dlatego zachęcam Cię do stworzenia jego wyjątkowej oprawy.

Żeby mata motywowała Cię do zdrowego stylu życia umieściłam na niej 10 Przykazań Zdrowego Odżywiania i wzór talerza ze sztućcami.

Ania Lewandowska

ZALETY PODKŁADKI:

  • wymiary: 48 x 32,7cm
  • wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny
  • wzmocniona pikowaniem na spodniej stronie
  • pranie: można prać w pralce (40°C), nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie czyścić chemicznie
  • prasowanie: max. 150°C, nie prasować nadruku
  • wyprodukowana w Polsce
  • wzór: 10 Przykazań Zdrowego Odżywiania i zastawa stołowa

NEWSLETTER
@