Płyn do mycia naczyń Lemon simplehuman 1 litr

Kod produktu: CT1002EF
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 84,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Płyn do mycia naczyń o zapachu cytrynowym, przeznaczony do uzupełnienia dozowników bezdotykowych marki simplehuman. Doskonale spełnia swoje zadanie pozostając delikatnym dla dłoni. Płyn ma optymalną konsystencję do stosowania w dozownikach bezdotykowych - nie kapie i nie zatyka dozownika. Produkt przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny wolny od toksyn, parabenów, fosfatów, DEA. Ulega całkowitej biodegradacji. Zapas płynu wystarczy na 4,5-krotne napełnienie dozownika sensorowego.

Uwagi:

  • Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Unikać kontaktu z oczami.
  • W przypadku kontaktu przemyć oczy wodą.
  • W przypadku połknięcia należy natychmiast wypić szklankę wody.
  • Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Skład:

5%-15% anionic surfactants. Less than 5% nonionic and amphoteric surfactants. Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Perfume, Linalool, Limonene

  • Pojemność: 1 Litr

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Płyn do mycia naczyń Lemon simplehuman 1 litr

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-03-2022   Zenek

bardzo wydajny i ładnie pachnie.

  15-11-2021   Marta

SUPER!


Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@