Pipeta do sosów i ściągania tłuszczu Good Grips OXO

Kod produktu: 11142200MLNYK
Dostępna ilość: 26 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 53,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Pipeta do sosów i ściągania tłuszczu Good Grips marki OXO to Twoja niezastąpiona pomoc przy pieczeniu mięs. Używając tej wygodnej pipety, na smaku zyska zarówno pieczone mięso, drób jak i ryby czy warzywa.

Pipeta sprawdzi się przy polewaniu, podlewaniu i nacieraniu pieczonych bądź grillowanych produktów. Można używac jej do sosów, tłuszczu, wywaru czy marynaty. Za jej pomocą łatwo odciągnąć nadmiar tłuszczu. Skuteczność działania jest spotęgowana przez specjalnie wyprofilowaną, ruchomą końcówkę.

Pipeta jest przezroczysta, posiada podziałkę wyrażoną w ml. i oz, dzięki czemu można precyzyjnie dozować płyn. Pipeta wykonana jest z tritanu - tworzywa, które nie wchodzi w reakcje z jedzeniem, nie ma wpływu na smak żywności, charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na uderzenia i tłuczenie. Gruszka wykonana jest z miłego w dotyku silikonu. Zarówno tritan, jak i silikon są odporne na wysokie temperatury.

Pipeta posiada zintegrowaną podstawkę, dzięki której możemy ją odłożyć na kuchenny blat. Końcówka pipety jest zdejmowalna, co ułatwia jej czyszczenie. W zestawie znajduje się specjalna szczoteczka do czyszczenia pipety.

  • Długość: 30,4 cm
  • Materiał: silikon, Tritan - tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce na górnej półce

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@