Pędzelek do smarowania potraw Chefs basting set Prepara

Kod produktu: PP05-CBS100
CENA: 112,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Zestaw do smarowania potraw, patelni czy foremek, składający się z pędzelka silikonowego oraz pojemnika. Taki zestaw to znakomity sposób na utrzymanie czystości i zachowanie higieny podczas stosowania oliwy - nakładania marynat na mięsa i warzywa, grillowania, pieczenia, smarowania ciast i ciasteczek. Niebrudzący pędzelek oraz potrzebny płyn będzie zawsze pod ręką. Silikonowy pędzelek wyposażony został w bezpieczną w użyciu, gumową rączkę, a ponieważ jest odporny na wysoką temperaturę to można nim smarować rozgrzane patelnie lub gorące pieczenie. W przezroczystym, szklanym pojemniku zastosowano zielony uchwyt na pędzelek osadzony w białej obręczy wykonanej z tworzywa sztucznego. Po zdemontowaniu tych elementów może być użyty w kuchence mikrofalowej do rozpuszczenia masła.

  • Skład zestawu: silikonowy pędzelek, pojemnik
  • Materiał: silikon, tworzywo sztuczne, szkło, guma
  • Wymiary: 10x10x15,8cm
  • Pojemność pojemnika: 130ml

Sposób użycia:

  1. odkręć białą obręcz (nie ma potrzeby rozkładania poszczególnych elementów), wlej do pojemnika oliwę lub inny potrzebny płyn, zakręć
  2. umieść pędzelek w uchwycie
  3. ściśnij i puść gumową rączkę pędzelka, co spowoduje zassanie płynu
  4. wyjmij pędzelek z uchwytu i używaj zgodnie z potrzebą - delikatne ściśnięcie rączki uwalnia płyn

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma Prepara od wielu lat projektuje i produkuje innowacyjne akcesoria kuchenne. Wszystkie rodzą się z pasji właścicieli, a aktywny udział w ich tworzeniu biorą kucharze, gospodynie domowe i zapaleni wynalazcy.

NEWSLETTER
@