Ociekacz do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal FPP

Kod produktu: KT1179
CENA: 432,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Ociekacz do naczyń z uchwytami na kubki i wyjmowanym pojemnikiem na sztućce i akcesoria kuchenne - simplehuman. Kompaktowy, stalowy ociekacz, który ma solidną ramę ze stali nierdzewnej, ma zdolność obsługiwania pełnowymiarowych talerzy obiadowych. Ma obrotową wylewkę, dzięki czemu można odprowadzać wodę bezpośrednio do zlewu. Powłoka zapobiegającą gromadzeniu się pozostałości i plam po wodzie. Odporna na odciski palców powłoka stali FPP, pomaga chronić ociekacz przed smugami.

Wewnętrzna taca z tworzywa sztucznego jest precyzyjnie ustawiona pod kątem, aby zapewnić optymalne opróżnianie, ale ma też tajną broń - hydrofilową powłokę, która nie pozwoli wodzie na tworzenie kropel lub kałuż. Rozprowadza wodę po powierzchni w celu bardzo szybkiego odparowania.

Epoksydowe wykończenie konstrukcji stanowi znakomitą ochronę naczyń przed rysowaniem, a gumowe nakładki na nóżki zapewniają ochronę blatu.

  • Wymiary podstawy: 38 x 30,3 cm
  • Wysokość: 19,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna z powłoką FPP, tworzywo sztuczne z powłoką antykamienną

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ociekacz do naczyń z uchwytami na kubki simplehuman stal FPP

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@