Nóż do sera twardego i półtwardego, typu holenderskiego Oslo Np. 4 Boska

Kod produktu: BO-320109
Marka: Boska
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 104,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Nóż do sera twardego i półtwardego, typu holenderskiego Oslo Np. 4 Boska. Przemyślany, profesjonalny nóż do sera, który pozwala przejść przez najsmaczniejsze, półtwarde i intensywnie aromatyczne kruche sery. To dlatego, że ten klasyczny nóż do sera ma dwa uchwyty. Jeden uchwyt jest umieszczony pionowo, wzdłuż ostrza, a drugi przecina go poziomo. Utrzymując dobry chwyt na obu uchwytach podczas cięcia, nie rozlejesz ani jednej kropli krwi.

Naturalny wygląd

Uchwyty wykonane są z drewna dębowego, a ostrze wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu nóż ma naturalny wygląd: rustykalny, funkcjonalny i solidny. Ten klasyczny nóż do sera jest objęty 10-letnią gwarancją producenta. Oznacza to, że będziesz ciął półtwarde i twarde sery przez wiele lat.

Zaokrląglone ostrze z łatwością przecina najpiękniejsze i największe bloki sera. Oznacza to, że masz formę i funkcję w jednym.

  • Długość: 31 cm
  • Długość ostrza: 16 cm
  • Szerokość: 2,5 cm
  • Waga: 0,12 kg
  • Materiał: stal nierdzewna, drewno dębowe
  • Zaleca się myć ręcznie

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż do sera twardego i półtwardego, typu holenderskiego Oslo Np. 4 Boska

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  22-05-2020   Jan

Zawodowy nóż do serów, spełnia się w kuchni, szczerze i gorąco polecam, ocena pozytywna


Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@