Niebieska Patera Diamonds Zwiesel 1872

Kod produktu: SH-6079-101-B
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 439,00 zł
ILOŚĆ: -+

Niebieska Patera Diamonds Zwiesel 1872.

Ręcznie wykonana miska w kolorze jasnoniebieskim z serii Diamonds firmy ZWIESEL 1872 przywołuje niepowtarzalne kontrasty i czarującą grę światła. To niezwykle elegancki dodatek do salonu lub jadalni.

ZWIESEL 1872 LIVING COLLECTION to ponadczasowe kolekcje wazonów, pater oraz akcesoriów ze szkła będących połączeniem stonowanego designu i dynamikę palety barwnej.

Niezwykła kolekcja Diamonds, to dmuchane ustami, kolorowe szkło jest obrabiane ręcznie, a następnie polerowane do wysokiego połysku. Podobnie jak lśniące klejnoty, to ekskluzywne dzieło sztuki ze szkła na wiele sposobów gra światłem, zniekształcając i odbijając oryginalne kształty. Miękkie, zakrzywione promienie tworzą elegancję i poczucie hojności. Ustawione jako grupa wazonów, te wysokiej jakości elementy, tworzą zręczne akcenty w pomieszczeniu - a jako pojedyncze, są również wyrazistym wypełnieniem w wyrafinowanych pomieszczeniach.

  • Materiał: szkło ręcznie formowane i wykańczane
  • Wysokość: 10 cm
  • Średnica: 32 cm
  • Red Dot Design Award
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Niebieska Patera Diamonds Zwiesel 1872

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@