Naczynie do pieczenia plastrów boczku w kuchence mikrofalowej Lekue

Kod produktu: 0220250R14M150

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Chrupiący boczek z kuchenki mikrofalowej w ciągu 3-4 minut? Dzięki naczyniu do pieczenia plastrów boczku w kuchence mikrofalowej marki Lekue, uzyskamy fantastycznie chrupiący ale nie za suchy boczek, który można dodać do jajek na śniadanie, do sałatki czy też podać go w formie chipsów. Naczynie składa się z dwóch części:

  • czerwonego, karbowanego talerza wykonanego ze specjalnego, bezpiecznego dla zdrowia materiału odpornego na wysokie temperatury i przystosowanego do stosowania w kuchenkach mikrofalowych. Głębokie rowki gwarantują zbieranie tłuszczu i oddzielenie go podczas pieczenia od plasterków boczku;
  • wentylowana, przezroczysta pokrywka pozwala na wydostawanie się pary wodnej (co umożliwia powstanie lekko chrupiącej powierzchni) oraz chroni kuchenkę przed zabrudzeniem.

Uchwyty naczynia pozostają chłodne dzięki czemu możemy łatwo i bezpiecznie wyjąć pojemnik z mikrofalówki po zakończeniu pieczenia. Usunięcie tłuszcze z naczynia ułatwia specjalnie wyprofilowany dzióbek. Jednorazowo można upiec 6 plastrów boczku.

  • Wymiary: 28 x 25 x 7cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce

NEWSLETTER
@