Naczynie do gotowania jajek w kuchence mikrofalowej OXO Good Grips

Kod produktu: 11185500MLNYK
  opinie: 0
CENA: 44,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Naczynie do gotowania jajek w kuchence mikrofalowej marki OXO Good Grips. Od teraz przygotujesz jajko z mikrofalówki szybko i łatwo. Tak przygotowane jajko idealnie nadaje się do tzw. English Muffin. Naczynie składa się z trzech części:

  • wyjmowana tacka z uchwytem - czerwona;
  • korpusu, obudowa - biała;
  • perforowana pokrywka - przezroczysta, łatwo ją zdjąć do umycia.

Dzięki temu, że tacka jest wklęsła, pozwala, w przypadku przyrządzania jajka sadzonego, na centralne utrzymanie żółtka. Gotowe jajo łatwo wyjąć z naczynia dzięki wyjmowanej tacce. W naczyniu można jednorazowo przyrządzić 1 jajko sadzone lub 2 jajka do English Muffin. Przed każdym użyciem, naczynie należy natłuścić (masłem / oliwą / tłuszczem), wbić jajka, zamknąć pokrywkę i przyrządzać - zależnie od preferencji. Czas obróbki producent podał na opakowaniu.

Naczynie przeznaczone jest do używania w mikrofalówce. Nie nadaje się do użytku w piekarnikach czy kuchenkach.

  • Wymiary: 16 x 5,5 x 11 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne do BPA
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@