Mydełko usuwające zapachy z podstawką SmartBar Joseph Joseph

Kod produktu: 85085
CENA: 99,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Każdy lubi potrawy o intensywnych aromatach, ale zdecydowanie nie wolno tolerować takich zapachów na naszych dłoniach. Nierzadko zwykłe mydło nie radzi sobie dobrze z ich usunięciem. Na przeciw temu problemowi wyszła marka Joseph Joseph i zrewolucjonizowała dotychczasową higienę rąk.

Mydełko usuwające zapachy z podstawką SmartBar Joseph Joseph zostało wykonane ze stali nierdzewnej, która posiada właściwości bakteriobójcze i pochłaniające zapachy. Dzięki niemu prosto i skutecznie pozbędziemy się aromatu z dłoni. Poradzi sobie między innymi z zapachami  mięsa, ryb, czosnku...

Mydełko posiada dodatkowy, wewnętrzny pojemnik na mydło, z którego wypuszcza się odpowiednią ilość płynu naciskając górną część. Po użyciu należy pozostawić je na dołączonej, silikonowej podstawce, która uniemożliwia ześlizgnięcie się. Dłonie myje się tak jak zwykłym mydłem - czyli pod bieżącą, ciepłą wodą. Uciążliwa i nieprzyjemna woń zniknie ze skóry rąk. Pojemnik uzupełnia się płynnym mydełkiem w bardzo wygodny sposób.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Wymiary: 11 x 9 x 3,5cm
  • Należy myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Mydełko usuwające zapachy z podstawką SmartBar Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@