Moździerz kuchenny z tarkami do sera Mastrad

Kod produktu: MA-F28001
  opinie: 0
CENA: 249,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Moździerz kuchenny z tarkami do sera to zestaw składający się z sześciu elementów. Bardzo praktyczne rozwiązanie, dla osób, które cenią funkcjonalne i niezawodne akcesoria kuchenne. Tutaj mamy do czynienia z najwyższą jakością – materiały wykonania są solidne i odporne na zniszczenie. Są też tak dobrane, aby możliwe było utrzymanie poszczególnych elementów w stanie higienicznej czystości. Produkt ten może pełnić funkcję moździerza – dzięki temu idealnie rozetrzesz przyprawy na miazgę, utrzesz sosy itd. Jest to także pojemnik z tarkami do sera – dzięki nim szybko i sprawnie zetrzesz warzywa, owoce czy nawet sery.
Wykonany z drewna bambusa oraz zestali nierdzewnej, więc bardzo odporny na zużycie, elegancki i łatwy do utrzymania w czystości, co czyni go jeszcze bardzie użytecznym. W skład zestawu wchodzą: pojemnik z drewna bambusowego, misa ze stali nierdzewnej, tłuczek ze stali nierdzewnej oraz dwie tarki ze stali nierdzewnej.

  • Materiał: stal nierdzewna, drewno bambusowe, tworzywo sztuczne, silikon
  • Średnica: 15cm
  • Wysokość: 9,5cm
  • Wymiary ubijaka: 5 x 12,5cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@