Moździerz dwustronny Pestle Mortar Tomorrow's Kitchen

Kod produktu: TK-4630160
  opinie: 0
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 57,00 zł 67,90
Promocja obowiązuje do: 2020-12-31
ILOŚĆ: -+

Moździerz dwustronny Pestle Mortar Tomorrow's Kitchen.

Bez aromatycznych przypraw ziołowych nie ma dobrej kuchni. Jednak, aby zioła przekazały potrawom całą swą moc muszą być mocno zmiażdżone. Dlatego powstał moździerz dwustronny Pestle Mortar marki Tomorrow's Kitchen. Oznacza to, że ceramiczny moździerz zaprojektowany jest w taki sposób, by mógł być używany z dwóch stron.

Wyglądem przypomina klepsydrę lub dwie miseczki złączone ze sobą dnem. Dołączonym drewnianym tłuczkiem w mniejszej miseczce można rozdrabniać pieprz lub pojedynczy ząbek czosnku z solą. W większej - mieszać i kruszyć większe ilości przypraw, ziół, produktów na dipy i panierki, przygotowywać sosy, między innymi przepyszne pesto.

Moździerz dwustronny Pestle Mortar Tomorrow's Kitchen to użyteczne narzędzie w kuchni, które pozwoli łatwo stworzyć swoją własną mieszankę przypraw i użyć jej do zup albo marynat. Podczas przechowania moździerza, lepiej postawić go mniejszą miseczką do góry i włożyć w niego tłuczek, zmniejszy się gromadzenie kurzu. Nietypowym rozwiązaniem jest połączenie dwóch materiałów: ceramiki i drewna. Jest to nie tylko naczynie użytkowe, ale i ozdobne. Charakteryzuje się prostym, eleganckim wyglądem, który zaskakuje użytecznością.

  • Materiał: ceramika, drewno
  • Wymiary: 11,8x12,5x9,5cm
  • Średnice: 10cm oraz 5,4cm

Rozwiń

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@