Młynki elektryczne do soli i pieprzu Peugeot Zeli

Kod produktu: PG-2-28480
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 449,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynki elektryczne do soli i pieprzu Peugeot Zeli o bardzo nowoczesnym wyglądzie ze stali nierdzewnej. Bardzo ergonomiczny kształt, niewielki wymiar młynków ułatwia ich obsługę. Przycisk uruchamiający młynek znajduję się na górze. Podczas mielenia uruchamia się światełko, co daje sympatyczny efekt przy stole.

Kompaktowy duet młynów elektrycznych

Dostarczane w eleganckim pudełku kolorach Peugeot'a duet elektrycznych młynków do soli i pieprzu Zeli wyróżnia się nowoczesną, szczotkowaną, metalową powierzchnią. Równie praktyczne, jak wydajne, te kompaktowe młynki są obsługiwane jedną ręką. Wystarczy nacisnąć przycisk na górze młynka, aby rozpocząć jego pracę. Podczas używania zapala się lampka, która umożliwia kontrolę przepływu soli lub pieprzu. Dostarczane są z 6 bateriami, zapasową żarówką oraz wkładami czarnego pieprzu z Wietnamu i kryształkami suchej soli. Na koniec można wyregulować grubość mielenia pieprzu za pomocą pokrętła umieszczonego pod mechanizmem elektrycznego młynka do pieprzu Zeli.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Wysokość: 14 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Zasilanie: bateria AAA 6 sztuk - w zestawie
  • Oświetlenie uruchamiane podczas użytkowania
Rozwiń
Produkty powiązane

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@