Młynek do pieprzu elektryczny Peugeot Elis Sense u'Sense

Kod produktu: PG-27162
  opinie: 0
CENA: 369,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Młynek do pieprzu elektryczny Peugeot Elis Sense u'Sense. Bezkonkurencyjny, ergonomiczny kształt z technologią dotykową. Zaawansowany technologicznie młynek z obejmuje całą wiedzę Peugeot. Jednym dotknięciem włącza się elektryczny mechanizm, który dostarcza Ci świeżo zmielonego pieprzu.

  • Mechanizm dotykowy
  • Łatwe uzupełnianie
  • Dostosowanie grubości mielenia - u'Select

Należy ułożyć dłoń na młynku tak, aby obejmowała korpus młynka, a kciuk położyć na górze. Podczas pracy młynka włącza się niebieskie światełko LED. Młynek posiada opatentowany system regulacji poziomu mielenia U'Select. Przeźroczysty, wykonany z akrylu zasobnik na przyprawy, ułatwia kontrolę zawartości.

Amatorzy gotowania i zaawansowanych technologicznie akcesoriów i narzędzi kuchennych docenią wydajność młynków Peugeot Elis Sense. Szybko i spokojnie, z konstrukcją ze stali nierdzewnej i akrylu, ten zaawansowany młynek rozpocznie działanie natychmiast po dotknięciu obudowy i górej części - jednocześnie. Pozwól, aby oświetlenie LED przeprowadziło cię przez proces, do uzyskania całkowitej kontroli nad mieleniem. Elis Sense jest wyposażony w opatentowany system kontroli mielenia u'Select, służący do precyzyjnej regulacji poziomu rozdrabniania pieprzu i soli.

Wybierz spośród sześciu gotowych ustawień mielenia lub zatrzymaj regulację w dowolnym miejscu pomiędzy, aby znaleźć odpowiednią grubość ziarenek. Na wyjątkowy prezent z najwyższej półki, wyposażony jest w wypełniony zasobnik z przyprawami, który służy również jako miarka i lejek. Czysta przyjemność, kiedy technologia wspiera gastronomię.

  • Materiał: stal nierdzewna, akryl, LED
  • Wysokość: 20 cm
  • Zasilanie: bateria AAA - 6 sztuk, dołączone do zestawu
  • Opakowanie: karton prezentowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@