Młynek do papryczki chilli Microplane

Kod produktu: 48970E
Marka: Microplane
CENA: 122,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do papryczki chilli amerykańskiej firmy Microplane. Solidna, designerska obudowa i bardzo ostre, stalowe ostrze poradzi sobie z suszonymi papryczkami.

Silikonowa zatyczka chroni ostrze i jest jednocześnie podstawą młynka. Zapobiega przed zabrudzeniem resztkami zmielonej papryczki po jego odstawieniu.

Młynki oraz tarki kuchenne marki Microplane są ergonomiczne i wyposażone w bardzo ostrze ostrza, dzięki czemu ścieranie, dotychczas męczące, teraz nie wymaga użycia dużej siły i staje się przyjemne. Komfort użycia młynka zapewniają:

  • ostrze wykonane ze stali nierdzewnej (wyprodukowane w USA);
  • wygodny, przyjemny w dotyku uchwyt.

Ścierana papryczka nie jest rozrywana ani strzępiona tak jak w zwykłych młynkach, tu zachowuje swój smak i aromat. Sekret ostrości tarek Microplane tkwi w autorskiej technologii fototrawienia, w której do uzyskiwania powierzchni tnących wykorzystuje się środki chemiczne.

  • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne, silikon
  • Wysokość: 19,5 cm
  • Średnica: 5 cm
  • Można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne.

Sposób użycia młynka:

Po uniesieniu górnej części, należy umieścić w pojemniku przyprawy, a następnie je docisnąć. Przez obracanie praski - w prawo - przyprawy zostaną starte za pomocą ostrego stalowego ostrza.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do papryczki chilli Microplane

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Microplane to profesjonalne tarki, dzięki którym wzmocnisz smak i aromat przygotowywanych potraw. Podczas, gdy większość producentów tarek opiera się na technologii wytłaczania metali, przez co krawędzie tnące są nieefektywne, Micoroplane tworzy precyzyjne, ostre jak brzytwa zęby, z wykorzystaniem procesu trawienia chemicznego.

NEWSLETTER
@