Maselniczka czarna porcelana Solid & Likid Revol

Kod produktu: RV-645825-6
Marka: Revol
CENA: 56,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Maselniczka czarna porcelana Solid & Likid Revol. Naczynie do masła Reverso z różnymi aspektami... Ta czarna, ceramiczna maselniczka wyzwoli Twoją kreatywność. Może służyć jako forma do chrupiącego deseru, ciastek, mini chleba, terriny... Jeśli ją odwrócisz, możesz jej użyć do wyeksponowania swoich najlepszych, kulinarnych kreacji, takich jak masło lub rzeźbiona czekolada, małe ciasta lub pikantne przekąski. W formie bufetu można jej używać do układania różnych przypraw i dodatków obok siebie. To praktyczne danie można wykorzystać w piekarniku do przygotowania smacznych zapiekanek w pojedynczych porcjach, bochenków chleba, bułeczek lub ostryg w solonej skórce.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów.

  • Materiał: porcelana 100%
  • Długość: 10,5 cm
  • Szerokość: 7,5 cm
  • Wysokość: 3,5 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na uszczebienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Maselniczka czarna porcelana Solid & Likid Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@