Małe pojemniki kuchenne 3 x 510 ml Nest Lock Joseph Joseph

Kod produktu: 81084
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 95,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Małe pojemniki kuchenne 3 x 510 ml Nest Lock Joseph Joseph. Masz dość chaosu w swojej szafce kuchennej? Zorganizuj się za pomocą tego zestawu, szczelnych pojemników do przechowywania. Doskonałe do spożywania posiłków w trakcie podróży lub przechowywania pożywienia, idealnie pasują do siebie, a pokrywy są wygodnie ze sobą połączone, co zapewnia oszczędność miejsca.

 • Oszczędność miejsca - przechowywane jeden w drugim
 • Szczelne, hermetyczne pokrywy, nadające się do układania w stos
 • Łatwe do połączenia, zatrzaskowe pokrywy
 • Podstawy oznaczone kolorami takimi samymi jak pokrywy

Problem z większością pojemników do przechowywania polega na tym, że zabierają one cenne miejce w kuchennych szafkach, gdy nie są używane i zwykle wymagają, aby pokrywy i podstawy były przechowywane osobno - co sprawia, że ​​znajdowanie i łączenie obu elementów jest kłopotliwe. Wszystko to zostało rozwiązane dzięki unikalnemu układaniu w stos Nest™ Lock, ponieważ podstawy pojemników leżą równo jeden w drugim, a pokrywy są wygodnie ze sobą połączone.

Zestawy pojemników kuchennych są idealne do przechowywania resztek jedzenia w lodówce lub zamrażarce, bez ryzyka wycieków. Wszystkie pojemniki Lock ™ Lock są wyposażone w zamykane, hermetyczne i szczelne wieczka, które można myć w zmywarce, użyuwać w mikrofalówce i zamrażarce, a także nie zawierają BPA.

Obsługa i użytkowanie:

Przed użyciem w kuchence mikrofalowej zdejmij pokrywkę i umieść ją luźno na wierzchu pojemnika - nie zamykaj pokrywy. Zachowaj ostrożność podczas wyjmowania pojemnika z kuchenki mikrofalowej, ponieważ może się rozgrzać podczas podgrzewania. Aby zapobiec powstawaniu plam, wżerów lub innych problemów związanych z wysokimi temperaturami, należy unikać przegrzewania żywności zawierającej dużo oleju, tłuszczu, cukru lub mocnych barwników, takich jak pomidory. Nie nadają się do stosowania w piekarnikach lub na grillach.

 • Wymiary po złożeniu: 14 x 21,1 x 16,6 cm
 • Pojemności pojemników: 3 x 540 ml
 • Materiał: polipropylen wolny od BPA, guma
 • Można używać w kuchence mikrofalowej (bez pokrywki)
 • Można używać w zamrażarce
 • Można myć w zmywarce
 • Bezpieczne w kontakcie z żywnością


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@