Lustro łazienkowe, podwójne, na regulowanym ramieniu Lucido Kela

Kod produktu: KE-22679
Marka: Kela
CENA: 459,90 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Lustro łazienkowe, podwójne, na regulowanym ramieniu Lucido Kela. Zapewni Ci przeglądanie się z różnych perspektyw - można je zarówno dosunąć jak i odsunąć od ściany nawet na odległość 42 cm. Pochylenie lustra ułatwia przygotowanie makijażu z dużą dokładnością, tak samo jak powiększenie 3-krotne. Dwustronne lusto, z jednej strony odbija obraz bez zmiany, a z drugiej jest powiększające.

Czysty luksus z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wyjątkowy design i jakość wykonania. Elegancki i ponadczasowy zestaw stalowych akcesoriów łazienkowych z serii Lucido pasuje do nowoczesnych łazienek.

  • Długość ramienia: do 23,5 do 42 cm
  • Wysokość: 35,5 cm
  • Średnica lustra: 19 cm
  • Powiększenie: 1:1; 3:1
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, szkło
  • Montaż: klej montażowy dołączony do zestawu
Rozwiń
Produkty powiązane
209,90 zł
produkt niedostępny
209,90 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Lustro łazienkowe, podwójne, na regulowanym ramieniu Lucido Kela

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Keck and Lang GmbH - to firma z ponad 115-letnim doświadczeniem jako producent akcesoriów łazienkowych i akcesoriów kuchennych. Kela przywiązuje dużą wagę do rozwoju nowych produktów o innowacyjnym wzornictwie i wysokiej jakości, a z ponad 1800 produktów, oferuje szeroką gamę różnych elementów wyposażenia łazienki i kuchni. W naszym internetowym sklepie Kela znajdziesz przydatne, atrakcyjne i wysokiej jakości akcesoria do łazienki, kuchni i domu, dzięki czemu poczujesz się jak w domu.

NEWSLETTER
@