Lusterko kosmetyczne LED z dodatkowym powiększeniem 5x 10x Trio simplehuman

Kod produktu: ST3024
CENA: 1 835,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Lusterko kosmetyczne LED Trio marki simplehuman jest jak posiadanie trzech lusterek w jednym. Jedna strona lustra to 5-krotne powiększenie, dzięki czemu możesz zobaczyć całą twarz w szczegółach. A dzięki szybkiemu i łatwemu przerzuceniu na drugą stronę, otrzymujesz lusterko bez powiększenia oraz z małe okienko z 10-krotnym powiększeniem, które posłuży Ci do wykonywania precyzyjnych elementów makijażu, takich jak nakładanie eyelinera. Całość tworzy komplet luster kosmetycznych potrzebnych do profesjonalnej aplikacji makijażu.

System światła LED tru-lux symuluje naturalne światło słoneczne, co pozwala zobaczyć pełną zmianę koloru, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy Twój makijaż jest poprawny pod względem koloru. Lustro ma również ustawienie minimalnego światła, podobnego do światła świecy, dzięki czemu można sprawdzić swój wygląd w słabym oświetleniu.

Sterowanie jasnością za pomocą dotyku (przesuwając ręką wzdłuż obręczy okalającej lustro można rozjaśnić bądź przyciemnić światło emitowane przez oświetlenie LED znajdujące się w obudowie lustra) zapewnia szybką, intuicyjną kontrolę nad ciągłym zakresem jasności w zakresie 100-800 luxów. Czujnik ruchu automatycznie podświetla lustro, gdy zbliża się Twoja twarz. Bezprzewodowe lustro, którego jedno naładowanie pozwala na użytkowanie do 5 tygodni (przy standardowym użytkowaniu w domu).

Dzięki współczynnikowi renderowania kolorów CRI wynoszącym - 95, system podświetlenia LED tru-lux, dokładnie symuluje pełne widmo kolorów naturalnego światła słonecznego, zapewniając tym dokładne odbicie najdrobniejszych szczegółów skóry.

Użyte diody LED – nie wymagają wymiany, ponieważ nie wypalają się i nie tracą swojej mocy nawet po wielu latach regularnego użytkowania.

Światło diod LED jest równomiernie rozpraszane po całym pierścieniu za pośrednictwem unikatowego układu mikroreflektorów, który zapobiega utracie światła i powstawaniu nierównomierności oświetlenia.

  • Średnica lustra: 23,2 cm
  • Wysokość: 39,5 cm
  • Głębokość: 13,5 cm
  • Lustro podstawowe bez powiększenia
  • Powiększenie lustra dodatkowego: 5x
  • Powiększenia małego lusterka dodatkowego: 10x
  • Zasilanie: akumulator litowo-ionowy (pełne naładowanie wystarczy na ok. 5 tygodni użytkowania) - ładowanie za pomocą dołączonej ładowarki ze złączem USB
  • Jasność podświetlenia LED: 100-800 lux
  • Odcień LED: 95 CRI (symulacja naturalnego światła słonecznego)
  • Materiał: stal nierdzewna, aluminium, szkło

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lusterko kosmetyczne LED z dodatkowym powiększeniem 5x 10x Trio simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@