Lustro kosmetyczne powiększające 5x Blomus Vista matowe

Kod produktu: B68948
Marka: Blomus
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 439,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Lustro kosmetyczne Vista marki Blomus utrzymane jest w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, dlatego też jest niezbędnym uzupełnieniem łazienkowego wnętrza. Ma ono wielkie walory estetyczne oraz praktyczne. Wspaniale nadaje się jako lusterko do przygotowywania makijażu lub golenia, czy innych czynności kosmetycznych, wymagających dużej precyzji. Lusterko ławo da się ustawić w dowolnie wybrany sposób, by jak najwygodniej można było z niego korzystać. Jest ono wykonane ze stali matowej, a jego podstawa posiada antypoślizgową, gumową piankę. To przedmiot luksusowy, wytrzymały i pełen elegancji.

  • Wysokość: 29 cm
  • Szerokość: 14 cm
  • Długość: 11 cm
  • Materiał: stal matowa, silikon
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lustro kosmetyczne powiększające 5x Blomus Vista matowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-12-2016   Karolina

Lusterko bardzo ładnie się prezentuje, pełni u mnie funkcję razem z szafką toaletki, na białej szafce ślicznie wygląda. Jestem zadowolona z zakupu, wszytko doszło szybko i szczelnie zapakowane.


Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

NEWSLETTER
@