Listwy LED

Zapewniają skoncentrowane i jasne światło nad stołem lub blatem w kuchni. Ten rodzaj oświetlenia, często uważany za industrialny, oferuje wszechstronne, ale skupione źródła światła. System oświetlenia w formie prostej listwy to idealny wybór do współczesnych pomieszczeń, jadalni, kuchni czy biur.

Rozwiń
Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Cena
od do

Spełnia funkcjonalny cel kierowania skupionego światła w dół, albo działa jako dostawca ogólnego oświetlenia do otoczenia. Dzięki zastosowaniu diod LED Twój dom będzie stylowy i energooszczędny.

W obecnych czasach, prawie każdy pokój może korzystać z obecności listew LED lub systemów oświetlenia szynowego. Wiele projektów oświetlenia jest elastycznych, dzięki czemu są wszechstronne i można je dostosować do własnych potrzeb. W kuchni zastanów się nad prostą lampą zamontowaną nad wyspą lub połącz ją razem z prostymi lampkami LED w formie małych tub.

Chociaż diody LED są uważane za nowoczesną formę oświetlenia i nadążają za najnowszymi trendami technologicznymi, nasz wybór prostych lamp LED odpowiada szerokiej gamie stylów dekoracji wnętrz. Tradycyjnie zaprojektowane domy korzystają ze znanych kolorów i wykończeń oświetlenia. Mamy w ofercie współczesne modele od Maytoni czy MW-Light, które zapewniają nowoczesne podejście do tego stylu lamp wiszących.

Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju oświetlenia, będziesz chciał wybrać lampy, które pasują do twojej istniejącej estetyki i pasują do pożądanego celu, którego potrzebujesz. Po zapoznaniu się z zamierzonym przeznaczeniem systemu oświetleniowego możesz udoskonalić swoje wnętrze według rozmiaru (długość, szerokość, wysokość) i ważnych cech konstrukcyjnych, takich jak kolor, wykończenie, możliwość przyciemnienia itp.

Zobacz u nas:

> Lampki stolikowe LED
> Kinkiety ścienne LED
> Lampki pojedyncze LED wiszące
> Żyrandole wiszące LED
> Lampy z pilotem zdalnego sterowania LED
> Plafony sufitowe LED
> Lampy wiszące LED z regulacją wysokości
> Lampy do kuchni LED
> Oświetlenie LED w stylu industrial

NEWSLETTER
@