Kubek porcelanowy do cappuccino Revol All Over czarny

Kod produktu: RV-649720-6
  opinie: 0
CENA: 59,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Czarny kubek porcelanowy do cappuccino, którego wyjątkowe wzornictwo jest wynikiem poszukiwania nowych trendnów przez markę Revol. Ozdobiony został wzorem zaczerpniętym ze street art i miejskiego graffiti. Geometryczne kształty, elementy surrealistyczne i bardzo splątane kompozycje pojawiające się na ścianach budynków wielkich metropolii, zostały teraz przeniesione na kubeczki Revol All Over. Praktyczny, mały kubeczek, oprócz swojej podstawowej funkcji serwowania kawy, może być także stosowany do przygotowania i serwowania pysznych, słodkich wypieków, sufletów, babeczek, przekąsek czy przystawek.

Ciekawy kształt kubka, wzorowany jest na pogniecionym kubeczku jednorazowym. Wykonany i szkliwiony ręcznie z wysokiej jakości porcelany niezawierającej niebezpiecznych związków chemicznych takich jak kadm czy ołów, dzięki czemu użytkowanie takiego kubka jest bezpieczne i zdrowe. Dzięki procesowi wypalania w wysokiej temperaturze 1320oC, można go używać zarówno w niskich temperaturach (do-20oC) wstawiając np. do zamrażalnika, jak i w piekarniku (do 300oC) czy kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.

  • Średnica: 8,5 cm
  • Wysokość: 8,5 cm
  • Pojemność: 180 ml
  • Materiał: porcelana
  • Wyprodukowany we Francji

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@