Krajalnica do warzyw Helix Moha z korbką

Kod produktu: MO-25204
Marka: Moha
CENA: 144,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Krajalnica do warzyw z korbką Helix marki Moha. Zaprojektowana, aby krojenie warzyw i owoców w dekoracyjne wstążki było tak proste i bezpieczne.

Krajalnica Helix to wyjątkowe rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających miłośników kolorowych, surówek i sałatek ze świeżych warzyw. Szybko i efektownie pokroisz z jej pomocą warzywa, owoce i udekorujesz serwowane potrawy. Odkryjesz na nowo przyjemność jedzenia surówek i sałatek, przygotowywanych szybko i bezpiecznie. Nawet dzieci pokochają warzywa i owoce tak pięknie serwowane.

Warzywa umieszczamy centralnie w krajalnicy nadziewając z przodu na cylindryczny nóż, a z tyłu na kolce tarczy, lekko popychamy je do przodu jednocześnie kręcąc korbką.

Przed rozpoczęciem krojenia upewnij się czy szatkownica została prawidłowo przymocowana do blatu za pomocą przyssawki, zielona przekładnia powinna znajdować się w pozycji ON. Aby zmienić ostrze należy nacisnąć zielony przycisk z przodu krajalnicy RELEASE i przytrzymać, a następnie wyciągnąć / włożyć ostrze. W celu umycia szatkownicy można zdjąć element z korbką zwalniając zabezpieczenie, zielony suwak z przodu ustawiamy w pozycji otwarte. Nie należy przenosić w pozycji „otwarte” szatkownicy ponieważ górna część z korbką może się zsunąć i upadając uszkodzić.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, ostrza stal nierdzewna
  • Przybliżone wymiary:
    • wysokość: 22 cm
    • długość: 23,5 cm
    • szerokość: 12cm
  • Myć ręcznie strumieniem gorącej wody
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Krajalnica do warzyw Helix Moha z korbką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat ułatwia nam odkrywać sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła wiele, w większości opatentowanych, innowacyjnych akcesoriów kuchennych i barmańskich, które są sprzedawane na całym świecie.

NEWSLETTER
@