Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Liner Pocket 58 Litrów simplehuman

Kod produktu: ST2031
CENA: 1 575,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Liner Pocket 58 Litrów simplehuman. Prostokątny kosz, który możesz sterować głosem. Pokrywa otwiera się na dźwięk Twojego głosu. Po prostu powiedz OPEN CAN, a pokrywa otworzy się automatycznie, więc wyrzucanie śmieci jest szybkie, wydajne i bezproblemowe. Możesz także powiedzieć STAY OPEN podczas wykonywania dłuższych prac domowych lub gotowania, a pokrywa nie zamknie się, dopóki nie powiesz CLOSE CAN (lub zamknie się automatycznie po 10 minutach). Ma również czujnik ruchu, który otwiera pokrywę machnięciem ręki i jest wystarczająco inteligentny, aby dostosować się do ciebie i otoczenia - bez fałszywych otworzeń, żadnych nieoczekiwanych zamknięć pokrywy. Innowacyjna kieszeń na worki, która przechowuje i dozuje worki z wnętrza kosza w celu szybszej wymiany. Krawędź kosza podnosi się, aby ułatwić dostęp do worka, a następnie zamyka się, aby go trzymać i schować. Niewidoczna, bezbarwna powłoka nanosrebra, chroni stal nierdzewną przed odciskami palców i zarazkami.

Życie jest brudne! Dlatego simplehuman opracował technologie czujników, które oferują szybszy i czystszy dostęp do koszy na śmieci. Mocny silnik jest wystarczająco mały, aby zmieścił się dokładnie w zawiasie kosza, więc żadna nieporęczna mechanika nie blokuje szerokiego otworu. A przy 52dB to zaledwie szept.

Przechowuj 20 worków w specjalnej kieszeni umieszczonej w tylnej części kosza i dozuj worki pojedynczo z wnętrza. Sprawia, że ​​wyciągnięcie śmieci jest szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz wrócić do gry przed końcem przerwy.

Unikalny system górnej krawędzi to szybszy i bardziej uporządkowany sposób na wywóz śmieci! Zewnętrzna pokrywa unosi się, aby ułatwić dostęp do worka - nie trzeba zdejmować górnej części koszza, ani grzebać w niezdarnym wiadrze. Kiedy skończysz, zamyka się, aby dobrze schować worek.

Niewidoczna powłoka FPP odporna na odciski palców jest nasycona nanocząstkami srebra, które zapobiegają rozmnażaniu się drobnoustrojów. Kto powiedział, że śmieci muszą być niehigieniczne?

 • Wymiary:
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 33 cm
  • wysokość: 63 cm
  • wysokość po otwarciu: 88 cm
 • Gwarancja producenta: 5 lat
 • Pojemność: 58 litrów
 • Materiał: stal nierdzewna FPP, tworzywo sztuczne
 • Zasilanie: wbudowany zasilacz lub 6 baterii AA (brak w zestawie)

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Kosz na śmieci z czujnikiem ruchu i głosu Liner Pocket 58 Litrów simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@