Kosz na śmieci stalowy 50 Litrów Open Slim simplehuman

Kod produktu: CW1467
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 148,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kosz na śmieci stalowy 50 Litrów Open Slim simplehuman, zaprojektowany przez amerykańską markę z przeznaczeniem do kawiarni, restauracji, hoteli, centrów handlowych, instytucji, dużych gospodarstw domowych. Duży, owalny otwór wrzutowy zapewnia bezproblemowe korzystanie - do kosza łatwo wcelować przechodząc, można też wyrzucać jednorazowo nawet duże ilości śmieci.

Odpadki trafiają wprost do pojemnika, nie powodując zacieków na zewnętrznych ściankach kosza. Solidna pokrywa ze stali nierdzewnej stabilnie utrzymuje worki, doskonale maskując jego krawędź, jest odporna na korozję i wytrzymała.

Boczne uchwyty kosza ułatwiają przenoszenie. Antypoślizgowa podstawa z gumowymi podkładkam chroni delikatne podłogi przed zarysowaniem. Wąska konstrukcja kosza sprawia, że można ustawić go przy ścianie lub wzdłuż mebli kuchennych, oszczędzając w ten sposób miejsce.

  • Wysokość: 69,5 cm
  • Szerokość: 27,2 cm
  • Głębokość: 46,3 cm
  • Pojemność: 50 litrów
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosz na śmieci stalowy 50 Litrów Open Slim simplehuman

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Dzięki simplehuman codzienne dbanie o czystość w domu może stać się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Marka simplehuman zadba o to, aby w Twoim domu zawsze panował przyjemny porządek.

NEWSLETTER
@