Kosz mini uchylny na toaletkę 1,5 Litra simplehuman czarny

Kod produktu: CW2078
CENA: 97,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosz mini uchylny na toaletkę 1,5 Litra simplehuman czarny jest idealny do wyrzucania wacików, chusteczek do demakijażu i wiórków z ołówków. Użyj go też na blacie kuchennym, aby szybko pozbyć się torebek z herbatą, torebek z kawą i resztek jedzenia; lub w pralni dla włókien i włosów z suszarki. Wyważona, odchylana pokrywa łatwo się otwiera, a następnie delikatnie odchyla z powrotem na miejsce. Wieko również łatwo się unosi, aby łatwo opróżnić zawartość, a gładkie, plastikowe wnętrze łatwo utrzymać w czystości.

Na powierzchni zewnętrznej FPP (fingerprint proof) nie pozostają smugi i odciski palców, kosz wolniej się kurzy, dłużej zachowuje czystość i atrakcyjny wygląd.

  • Średnica: 12,7 cm
  • Wysokość: 18,8 cm
  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna FPP, tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosz mini uchylny na toaletkę 1,5 Litra simplehuman czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalnością firmy, założonej w 2001 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, pojemniki na narzędzia kuchenne, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie. Zalety takie jak najwyższa jakość materiałów, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom Simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym nagrodę Industrial Design Excellence tygodnika BusinessWeek. Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

NEWSLETTER
@