Kosz łazienkowy, pedałowy, 7 litrów Menu czarny

Kod produktu: 7700579
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 855,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kosz łazienkowy, pedałowy, marki Menu o pojemności 7 Litrów. Kosz jest częścią serii akcesoriów łazienkowych charakteryzujących się wyjątkową elegancją. Prosty koszy na odpadki, wyposażony w stalową pokrywę o szczotkowanej powierzchni, która otwiera się i zamyka bardzo cicho. Wewnętrzna powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Kosz wyposażony jest w inteligentnie zaprojektowany uchwyt na worek na śmieci.

Projektanci z Norm Architects stworzyli serię akcesoriów łazienkowych Bath z założenia minimalistycznych i funkcjonalnych, spełaniających nasze rzeczywiste potrzeby, jednocześnie uspokajając nasze zmysły. Z powodzeniem udało im się to w tej serii produktów, produkowanych przez markę Menu. Wszystkie niezbędne elementy zostały usunięte, pozostawiając tylko czysty wygląd i prostą funkcję. Poszczególne akcesoria mają ten sam kształt i charakterystyczną, zaokrągloną podstawę. Przyjemne w użytkowaniu produkty o skandynawskim wyglądzie wprost do Twojej łazienki.

  • Materiał: stal malowana proszkowo, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 34 cm
  • Średnica: 23,5 cm
  • Pojemność: 7 Litrów
  • Projekt: Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - Norm Architects

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@