Korkociąg z drewna orzechowego Barrel Peugeot

Kod produktu: PG-200565
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 7 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 239,00 zł
ILOŚĆ: -+

Korkociąg z drewna orzechowego Barrel Peugeot. Drewniany korkociąg, który umożliwia łatwe wyjmowanie korków i ich wyrzucanie.

Korkociąg Peugeot Barrel to wspaniały przedmiot wykonany ze szlachetnego drewna oraz ucieleśnieniem innowacji. Wykonany z orzechowego drewna PEFC, ten korkociąg składa hołd tradycyjnej wiedzy Peugeot i został wyprodukowany z najwyższą starannością w fabryce w Franche-Comté. Otoczony czarnymi pierścieniami, przywołuje wygląd beczek z winem. Innowacyjny mechanizm łączy w sobie śrubę z opatentowanym systemem usuwania korka. Używanie korkociągu jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne. Nie ma już ryzyka, że ​​korek się zakleszczy. Korkociąg baryłkowy, dostarczany w pudełku, to narzędzie, które jest zarówno niezbędne, jak i ponadczasowe, niezależnie od tego, czy jest kupione jako prezent czy dla użytku własnego.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: metal, drewno orzech
  • Wysokość: 18 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Korkociąg z drewna orzechowego Barrel Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@