Kieliszki do win Sauvignon Blanc Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Kod produktu: SH-1366-123-2
CENA: 338,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki do win Sauvignon Blanc Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki. Prosty kształt misy kielicha o pojemności 402 ml, przygotowany jest na wina z białego szczepu winorośli, pochodzącego z regionu Bordeaux we Francji. Orzeźwiające, lekkie i świeże wino znajdzie swoje miejsce w kielichu o zawężonym kominie, który utrzyma jego typowe cechy. Kielichy, mimo swojej wielkości, są lekkie jak piórko w dłoni i oferują doskonałe odbicie światła, czystą elegancję i imponującą funkcjonalność. Aromaty i smaki mają miejsce na rozproszenie, poprawiając proporcje owoców i garbników. Wina Sauvignon Blanc nabiorą w nich swój intensywny smaku, aby zadowolić Twoje podniebienie.

Pochodzą z serii kieliszków Wine Classics Select, które doskonale oddaja barwy wina i nadają mu połysk. Doskonale, ręcznie wykonane i dmuchane ustami w Bawarii, w Niemczech, najnowsza kolekcja szkła Zwiesel 1872 to czysta elegancja. Zachowują wyjątkowy związek mistrzowskiej sztuki wykonania, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i najbardziej filigranowej grubości szklanych ścianek kielicha oraz nóżki. Gładki i bardzo delikatny dotyk zapewnia niezwykłe wrażenia sensoryczne. Kieliszki do wina Wine Classics Select są lekkie jak piórko w dłoni i przenoszą ekskluzywne wrażenie wspaniałych refleksów światła, czystej elegancji i imponującej funkcjonalności.

Seria jest szczególnie polecana do baru oferującego odpowiednie szkło do każdego rodzaju alkoholu. Nie ma znaczenia, czy jest to sherry, grappa, koniak, koktajle czy wino, kolekcja Wine Classics doskonale pasuje do napojów spirytusowych.

  • Pojemność: 402 ml
  • Wysokość: 23 cm
  • Średnica: 8,1 cm
  • Waga: 225 g
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan bez zawartości ołowiu i baru
  • Wykonane ręcznie w Niemczech
  • Można myć w zmywarce
  • Nagroda: Red Dot Design Award
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do win Sauvignon Blanc Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@