Kieliszki do win musujących Schott Zwiesel Taste 6 sztuk

Kod produktu: SH-8741-7-6
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 120,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Klasyczne kieliszki do win musujących niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Taste. Ponadczasowy kształt kielichów opartych na solidnej nóżce jest jednocześnie elegancki i trwały. Seria Taste przeznaczona jest do codziennego użytku. Wysoki kielich o delikatnie poszerzonym dnie, uwypukli intensywny smak i aromat szampana. Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 283 ml
  • Wysokość: 23,1 cm
  • Średnica: 7 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do win musujących Schott Zwiesel Taste 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-08-2021   EWa

dobrej jakości szkło

  14-04-2020   Piotr T.

są oki

  07-04-2020   Władysław

Naprawdę piękne, dobrze wyważone. Bardzo solidne i dobrej jakości. Wyglądają i wydają się o wiele droższe niż są. Będę ponownie zamawiać taki sam zestaw dla mojej córki.


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@