Kieliszki do win Chardonnay Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Kod produktu: SH-1366-150-2
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 338,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszki do win Chardonnay Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki. Szeroki kształt misy kielicha o pojemności 586 ml, przygotowany jest przyjęcie win ze szczepu Chardonnay o mocnym, wyrazistym body, lekkiej kwasowości i wysokiej zawartości alkoholu. Prosta podstawa kielicha i jego, zawężony komin utrzymują typowe cechy win Chardonnay. Kielichy, mimo swojej wielkości, są lekkie jak piórko w dłoni i oferują doskonałe odbicie światła, czystą elegancję i imponującą funkcjonalność. Duża objętość kielicha zapewnia dużo tlenu. Aromaty mają miejsce na rozproszenie, poprawiając proporcje owoców i garbników. Wino Chardonnay nabiera swojego intensywnego smaku, aby zadowolić Twoje podniebienie.

Pochodzą z serii kieliszków Wine Classics Select, które doskonale oddaja barwy wina i nadają mu połysk. Doskonale, ręcznie wykonane i dmuchane ustami w Bawarii, w Niemczech, najnowsza kolekcja szkła Zwiesel 1872 to czysta elegancja. Zachowują wyjątkowy związek mistrzowskiej sztuki wykonania, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i najbardziej filigranowej grubości szklanych ścianek kielicha oraz nóżki. Gładki i bardzo delikatny dotyk zapewnia niezwykłe wrażenia sensoryczne. Kieliszki do wina Wine Classics Select są lekkie jak piórko w dłoni i przenoszą ekskluzywne wrażenie wspaniałych refleksów światła, czystej elegancji i imponującej funkcjonalności.

Seria jest szczególnie polecana do baru oferującego odpowiednie szkło do każdego rodzaju alkoholu. Nie ma znaczenia, czy jest to sherry, grappa, koniak, koktajle czy wino, kolekcja Wine Classics doskonale pasuje do napojów spirytusowych.

  • Pojemność: 586 ml
  • Wysokość: 21,6 cm
  • Średnica: 10,4 cm
  • Waga: 307 g
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan bez zawartości ołowiu i baru
  • Wykonane ręcznie w Niemczech
  • Można myć w zmywarce
  • Nagroda: Red Dot Design Award
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do win Chardonnay Wine Classics Zwiesel 1872 - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@