Kieliszek do win młodych czerwonych i białych Les Impitoyables N°2 Peugeot

Kod produktu: PG-250300
  opinie: 0
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 122,32 zł 139,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-20
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Kieliszek do win młodych czerwonych i białych Les Impitoyables N°2 Peugeot. Jego kształt został specjalnie zaprojektowany, aby uwypuklić aromaty. Ten kieliszek do wina jest wyjątkowym produktem wytwarzanym ręcznie ze szkła, zgodnie z tradycją.

Profesjonaliści i entuzjaści win odkrywają nowe wrażenia dzięki kolekcji Peugeot Impitoyables. Kieliszek do wina Impitoyable N°2 został zaprojektowany specjalnie dla mocnych, młodych czerwonych lub białych win. Dzięki bardzo dużej powierzchni napowietrzania, natychmiast wydobywają się najlepsze walory z mocnych, młodych win, oswajając ich garbniki. Wysoki kąt kielicha pozwala uniknąć dużego rozproszenia wina na szklanych ściankach, co zintensyfikuje percepcję związaną z alkoholem. Duża objętość wnętrza kielicha pozwala na uwolnienie i rafinowanie substancji zapachowych przed dotarciem do górnej części. W wąskim zakończeniu, bukiet skupia się w i wygładza wino. Dzięki kielichom Peugeot Les Impitoyables degustacja win staje się perfekcyjna.

Z kolekcją Les Impitoyables smak staje sie perfekcją. Do każdego rodzaju wina przeznaczony jest odpowiedni kieliszek o kształcie takim, by najlepiej uwolnić aromaty i walory smakowe. Les Impitoyables to narzędzie sztuki i smaku, które przyniesie przyjemność entuzjastom i wymagającym profesjonalistom poszukującym nowych doświadczeń w świecie smaku i aromatu.

  • Wysokość: 22,5 cm
  • Pojemność: 680 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@