Kieliszek do win aksamitnych i bogatych Simplify Zwiesel 2 sztuki

Kod produktu: SH-122056
Dostępna ilość: 4 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 489,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszek do win aksamitnych i bogatych Simplify Zwiesel. Wina zmysłowo przepływają przez dziąsła: ciemne owoce, orientalne przyprawy i miękkie aromatyczne wykończenie. Garbniki są harmonijnie zintegrowane poprzez oczyszczenie lub dojrzewanie, a alkohol wzmacnia wykończenie.

Do win ze szczepów winogron: Merlot, Sangiovese, Grenache, Dornfelder, Lemberger, Blau fränkisch, (Blaufraenkisch), Barbera.

Linia Zwiesel Simplify odzwierciedla oryginalną koncepcję, zgodnie z którą każdy kieliszek z serii może być używany zarówno do białego jak i czerwonego wina. Pięć podstawowych kształtów składających się na linie Simplify przeznaczonych jest dla wszystkich rodzajów win.

Jeden kształt, który odpowiedni jest zarówno do białego jak i czerwonego wina. W kolekcji Simplify liczy się charakter i styl wina a nie jego kolor. Smak wina był tym impulsem, który sformułował design kieliszka.

Każde szkło ma szczególne cechy w typowym zakresie aromatów, niezależnie od tego, czy podajesz czerwone wino, białe wino czy wino różowe. Decyduje o tym tylko charakter, aromat i smak wina.

  • Pojemność: 740 ml
  • Wysokość: 21,9 cm
  • Średnica: 10,5 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek do win aksamitnych i bogatych Simplify Zwiesel 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@