Kieliszek czarny do degustacji wina Wine tasting Schott Zwiesel - 2 sztuki

Kod produktu: SH-1332-0B-2
Dostępna ilość: 7 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 299,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kieliszek czarny do degustacji wina Wine tasting Schott Zwiesel - 2 sztuki. Szkło do profesjonalnej degustacji win Wine tasting. Rozwijane we współpracy z niemiecko-francuską szkołą sommelierów.

Sensus prezentuje degustacyjną kolekcję szkła do profesjonalnego rozróżniania aromatów na oficjalnych degustacjach wina. Opracowane we współpracy z niemiecką szkołą wina i sommelierów w Koblencji oraz wyselekcjonowanymi, francuskimi sommelierami najwyższej klasy. Komponenty funkcjonalne w tym wysoce wyrafinowanym wzornictwie są doskonale dopasowane do siebie. To ogromnie zwiększa potencjał rozpoznawania i alokacji degustacji.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 505 ml
  • Wysokość: 24,2 cm
  • Średnica: 9,1 cm
  • Ilość w opakowaniu: 2 sztuki - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
  • Nagroda: reddot design
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszek czarny do degustacji wina Wine tasting Schott Zwiesel - 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@