Karafka dekantacyjna do win dojrzałych czerwonych i win białych Vendange Peugeot

Kod produktu: PG-230180
Marka: Peugeot
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Karafka dekantacyjna do win dojrzałych czerwonych i win białych Vendange Peugeot. Wykonana z dmuchanego szkła z korkiem kaboszonowym. Dojrzałe wino jest bardzo delikatne dlatego też dekanter z długą, wąską szyjką i delikatnie kociołkowatym dnem minimalizują wymianę powietrza, zatrzymująć bukiet wina i wzmacniając jego kolor.

Dojrzałe czerwone wino jest delikatne, a jego aromat jest w ich najlepszym punkcie. Białe wino składa się z efemerycznych zapachów, które należy zachować. Karafka do wina Peugeot Vendange została zaprojektowana specjalnie dla dojrzałych win czerwonych i białych win. Ta karafka z długą szyjką ma lekko wybrzuszoną podstawę. Minimalizuje wymianę powietrza i służy do ochrony aromatu, podkreślając jego kolor. Wykonana z ręcznie dmuchanego szkła ze wspaniałym, szklanym korkiem. Karafka do wina, która jest hymnem na słodycz życia i piękna. Będzie wspaniale się prezentowała na stole, oczaruje Twoich gości i sprawi, że degustacja wina stanie się prawdziwą radością.

  • Wysokość: 33 cm
  • Pojemność: 750 ml
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie

Rozwiń
Produkty powiązane
319,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Karafka dekantacyjna do win dojrzałych czerwonych i win białych Vendange Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@